Till startsidan

Kontakta kulturavdelningen

Välkommen att kontakta oss på kulturavdelningen.

Karin Karlsson

Kulturchef
Telefon: 010-831 77 61
E-post: karin.karlsson4@regionvarmland.se

Porträtt av Oda Larsson enhetschef kultur

Oda Larsson

Enhetschef
Telefon: 010-833 10 93
E-post: oda.larsson@regionvarmland.se

Porträtt av Sofia Wretling enhetschef kultur

Sofia Wretling

Enhetschef
Telefon: 010-833 10 85
E-post: sofia.wretling@regionvarmland.se

Premin Beatrice Björk

Kulturstrateg
Telefon: 010-833 10 49
E-post: preminbeatrice.bjork@regionvarmland.se

Marian Söderholm

Kulturstrateg barn och unga
Telefon: 010-833 11 03
E-post: marian.soderholm@regionvarmland.se

Porträtt av Stefan Westling kulturkonsulent

Stefan Westling

Kulturutvecklare
Telefon: 010-833 11 22
E-post: stefan.westling@regionvarmland.se

Porträtt av Riccardo Andreis projektledare event

Riccardo Andreis

Projektledare – Event
Telefon: 010-833 10 52
E-post: ricky.andreis@regionvarmland.se

Porträtt av Annica Arvidsson biblioteksutvecklare

Annica Hagel Arvidsson

Biblioteksutvecklare
Telefon: 010-833 10 89
E-post: annica.hagelarvidsson@regionvarmland.se

Porträtt av Frida Närman biblioteksutvecklare

Frida Närman

Biblioteksutvecklare
Telefon: 010-833 18 74
E-post: frida.narman@regionvarmland.se

 

Marie-Louise Eriksson

Bibliotektsutvecklare
E-post: marie-louise.eriksson@regionvarmland.se

Marita Axelsson Nordlund

Utvecklare bild och form
Telefon: 010-833 10 72
E-post: marita.axelssonnordlund@regionvarmland.se

Porträtt av Håkan Mayer dansutvecklare

Håkan Mayer

Dansutvecklare
Telefon: 010-833 10 75
E-post: hakan.mayer@regionvarmland.se

Porträtt av Linda Löfgren koordinator dans

Linda Löfgren

Dansutvecklare
Telefon: 010-833 10 73
E-post: linda.lofgren@regionvarmland.se

Porträtt av Stefan Barkman filmutvecklare

Stefan Barkman

Filmutvecklare
Telefon: 010-833 10 78
E-post: stefan.barkman@regionvarmland.se

Porträtt av Robert Olsson filmutvecklare

Robert Olsson

Filmutvecklare
Telefon: 010-833 10 88
E-post: robert.olsson@regionvarmland.se

Porträtt av Dahyu Hashimi filmutvecklare

Dahyu Hashimi

Filmutvecklare
Telefon: 010-833 10 79
E-post: dahyu.hashimi@regionvarmland.se

Porträtt av Kajsa Stinnerbom hemslöjdskonsulent

Kajsa Stinnerbom

Hemslöjdskonsulent
Telefon: 010-833 10 51
E-post: kajsa.stinnerbom@regionvarmland.se

Kontakta någon av kulturavdelningens chefer. Uppgifter finns i boxen högst upp på sidan.

Porträtt av Birgitta Larsson medieassistent

Birgitta Larsson

Medieassistent
Telefon: 010-833 10 68
E-post: birgitta.larsson2@regionvarmland.se

Porträtt av Lena Bengtsson medieassistent

Lena Bengtsson

Medieassistent
Telefon: 010-833 10 62
E-post: lena.bengtsson@regionvarmland.se