Till startsidan

Kontakt tekniker

Tekniker ansvarar för att utföra service, anpassningar och specialanpassningar.

Hjälpmedelsservices tekniker arbetar bland annat med eldrivna rullstolar, kommunikation och kognition. Tekniker säljer även tjänster gällande service och besiktningar av hjälpmedel till vissa av regionens kommuner och sjukhus.

Kontakta valfri tekniker för mer information.

Kontakt

Niklas Andersson
Ingenjör
010-831 71 45
niklas.andersson@regionvarmland.se

Magnus Berg
Hjälpmedelstekniker
010-831 71 97
magnus.berg@regionvarmland.se

Niklas Sundberg
Hjälpmedelstekniker
010-831 71 44
niklas.sundberg@regionvarmland.se

Bengt Olof Rönning
Hjälpmedelstekniker
010-831 71 17
bengt.ronning@regionvarmland.se

Morgan Larsson
Hjälpmedelstekniker
morgan.larsson@regionvarmland.se

Johan Levinsson
Hjälpmedelstekniker
010-831 71 46
johan.levinsson@regionvarmland.se

Johan Jonsson
Hjälpmedelstekniker
010-831 85 36
johan.jonsson@regionvarmland.se

Thomas Johansson
Hjälpmedelstekniker
010-831 71 56
thomas.johansson@regionvarmland.se

Marcus Andersson
Servicemedarbetare
010-831 82 40
marcus.andersson@regionvarmland.se

Peter Johansson
Hjälpmedelstekniker
peter.johansson2@regionvarmland.se

Sidan uppdaterad

Hjälpte sidan dig?

Kontakta Region Värmland

För dig som är patient

Hitta på webbplatsen

Region Värmlands webbplats

Till toppen